رزرو کنید
منو
بستن
EN فارسی

درباره ما

هتل مجلل رز درویشی

هتل رز درویشی

هتل سه ستاره رز درویشی با بیش از 107اتاق و سوئیت فضایی زیبا، راحت و مجلل را برای اقامت و استراحت مسافران، زائران و مهمانان در نزدیکترین حالت ممکن به قطب زیارتی کشور و تنها در فاصله چند قدمی از این گنبد طلایی فراهم کرده است . این هتل با تلفیق عناصر معماری مدرن واقلام طبیعی غنی، با مهارت تحسین برانگیزی احساس آرامش را القا می کند. در این هتل همه ی انتظاراتی که از یک هتل سه ستاره می رود به بهترین نحو پاسخ داده می شود. این ویژگی سبب شده است تا همه ی مهمانان اقامت راحت و دلچسبی را تجربه کنند. قطعا مهمترین معیار انتخاب این هتل میتواند نزدیکی و مشرف بودن بعضی اتاق ها به حرم باشد اما ترکیب رنگ و طراحی داخلی نیز به نحوی است که در نگاه اول شما را تحت تاثیر قرار میدهد و حس بسیار دل انگیزی را در شما ایجاد می کند .

ARCHITECTURE

دقت در طراحی

هنر و ظرافت

. نقاشی های بسیار زیبا در سقف لابی و بخشهای دیگر ، زیبایی دو چندانی را به این هتل بخشیده است .در هتل رز درویشی به تمام عواملی که می تواند آرامش و آسایش شما را تحت تاثیر قرار دهد توجه شده است .

روف گاردن این ساختمان سر به فلک کشیده ، عطر و طعم دل انگیز قهوه در تراس کافی شاپ ، یا غذاهایی که با بهترین کیفیت ممکن در رستوران برای شما آماده می شوند این هتل را بیش از پیش به یک فضای مناسب برای خلق خاطراتی فراموش نشدنی بدل کرده است . به هر حال چه برای امور کاری واجتماعی ، زیارتی و مذهبی یا تفریحی وسرگرمی و چه به همراه خانواده یا تنها، هتل رز درویشی برآنست تا با ارائه سرویس شبانه روزی و خدمات مناسب ودلخواه مشتری توسط پرسنل مجرب ، آرام بخش ترین محیط را برای مراجعین محترم فراهم سازد. 

رفتن به بالا